Kemer Villa’yı 14 bin 286 kişi ziyaret etti

Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer'de, Kemer Belediyesi tarafından yapılarak 2021 yılı yaz sezonunda hizmete giren Kemer Villa isimli ters evi 2023 yılında 14 bin 286 kişi ziyaret etti.

Kemer'de turizm çeşitliliği anlamında ilçeye ayrı bir renk katan Kemer Villa isimli ters ev, 2023 yılında yerli ve yabancı misafirler ile vatandaşların ilgi odağı oldu.

Kemer'deki turizme büyük katkı sağlayan ters evi 2023 yılında 9 bin 842 yerli, 4 bin 426 yabancı misafir olmak üzere 14 bin 286 kişi ziyaret etti.

Her şeyin ters inşa edildiği yapı, farklı simetri algısı ile ziyaretçilerinin hoş vakit geçirmesini sağlarken, gece görüntüsüyle de ziyaretçilerini ağırlıyor.

Ters evi ziyaret eden misafirler, tavan ve çatının yerde, yerde olması gerekenlerin ise tavanda olması ile eğlenceli fotoğraflar çekiyor.

Kemer Belediye Başkan Vekili Mustafa Tıraş, yaptığı açıklamada, Kemer'de alternatif turizmin en güzel örneklerden olan ters evin geçen sene ziyaretçi akınına uğradığını belirterek, ters evin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi