Kemer’de 100 kişilik Cumhuriyet Bandosu kuruluyor

Türkiye Cumhuriyet'in kuruluşunun 100'ncü yılı dolayısıyla Kemer'de gençlerden oluşan 100 kişilik Cumhuriyet Bandosu kuruluyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde kurulan Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası ile Antalya Üstün Kent Orkestrası üyelerinin bir araya getirdiği 100 kişilik Cumhuriyet Bandosu, çalışmalarına başladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına ayrı bir renk katacak olan Cumhuriyet Bandosu'nun şefliğini Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası ile Antalya Üstün Kent Orkestrası'nın da şefi olan Furkan Üstündağ yapacak.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer'in gençlerinden oluşan Cumhuriyet Bandosu'nun Kemer'e ayrı bir renk ve heyecan katacağına inandığını söyledi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile şanlı Türk milleti tarafından birçok bedel ödenerek kurulan Cumhuriyet'in 100'ncü yılında Kemer'de 100 kişilik Cumhuriyet Bandosu kurulmasından dolayı mutlu olduklarını ifade eden Başkan Topaloğlu, “Cumhuriyet Bandosu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında da sahne alacak. Kemerimize ayrı bir heyecan katacak. Furkan Üstündağ'a emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi