Kemer’de alt ve üstyapı çalışmaları devam ediyor

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nün Kemer genelinde yaptığı alt ve üstyapı çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Çamyuva Mahallesi 23 Nisan Caddesi'nde yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarına devam eden belediye ekiplerinin, çalışmalar kapsamında 500 metrelik mesafede Q500 çapında 8 koruge borularla yağmur suyu drenaj hattı yaptığı çalışmaların ise sürdüğü belirtildi.

Çamyuva Mahallesi Hayıtlıgöl Caddesi'nde de 4800 metrekare kaplama çalışmaları yapacak olan belediye ekipleri, çalışmalar öncesinde reglaj ve saha temizliğine devam ediyor.

Belediye ekiplerinin, Kuzdere Mahallesi Ballıtaş ve 1. caddelerde yaptığı kaldırım ve yol çalışmalarının da en kısa sürede tamamlanarak halkın kullanımına kazandırılacağı belirtildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “İlçemiz genelindeki alt ve üstyapı çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Kemerimizin çehresini değiştirmeye ve daha modern hale getirmek için çalışıyoruz. Yapılan tüm çalışmalar halkımız için. En kısa sürede de çalışmalarımızı tamamlayarak halkımızın kullanımına kazandıracağız.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi