KEMER’DE ASKIDA MAMAN OLSUN KAMPANYASI BAŞLATILDI

Kemer'de sokak hayvanları için ‘Askıda maman olsun' kampanyası başlatıldı.
Kemer Belediyesinin destekleriyle Kemer Pet Shop sahibi İsmail Kaya tarafından başlatılan kampanya kapsamında toplanan mamalar, Kemer Belediyesi Hayvan Barındırma, Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'ne teslim edilecek.
Sokak hayvanlarının yaklaşan kış aylarında zor durumda kalmamaları için başlatılan kampanyanın can dostlarına bir nebze olsun fayda sağlaması amaçlanıyor.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Pet Shop'un ‘Askıda maman olsun' kampanyası başlattığını söyledi.
Askıda ekmek kampanyasını sokaktaki can dostlarına uyarladıklarını belirten Başkan Topaloğlu, “Buradaki amaç sokaktaki can dostlarımıza sahip çıkmak. Biz onların hiçbir zaman aç kalmasını istemeyiz. Kemer Belediyesi olarak hayvan barınağında tüm canlılarımızın tedavilerini ve bakımlarını da yapıyoruz. Örnek davranışından dolayı Kemer Pet Shop sahibi İsmail Kaya'ya teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Kemer Pet Shop sahibi İsmail Kaya ise Kemer'de uzun zamandır düşündükleri bir uygulamayı hayata geçirmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.
Sokak hayvanları için tüm vatandaşların katkısını beklediklerini ifade eden Kaya, “Kemer Belediyesi hayvan barınağı sokak hayvanları için gerekli her şeyi yapıyor. Onlara destek olmak için özellikle yaş mama ve kedi maması gibi ihtiyaçlarında destek olacağız. Kampanyada toplanan mamalar Kemer Belediyesi Hayvan Barındırma, Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'ne teslim edeceğiz. İhtiyacı olan vatandaşlar da buradan istedikleri kadar mama alabilecek.” diye konuştu.
Kemer Belediyesi Hayvan Barındırma, Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde çalışan veteriner hekim Fevzi Uzun da sokak hayvanları için başlattığı kampanyadan dolayı Kemer Pet Shop sahibi İsmail Kaya'ya teşekkür etti.
İlk mamayı alarak standa koyan Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ‘Askıda maman olsun' kampanyasını başlattı.
Kemer Pet Shop önünde başlatılan kampanya sırasında Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Özden Sayındaş da hazır bulundu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi