Kemer’de baraka yangını

Kemer'de henüz belirlenemeyen bir nedenle hurdacılara ait barakada yangın çıktı. Ormanlık alana da sıçrayan yangın, büyümeden kontrol altına alındı. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, bölgeye giderek incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Alınan bilgilere göre, Kuzdere Mahallesi'nde hurdacıların bulunduğu alandaki bir barakada henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Barakada kalan üç kişi, yangını fark edince kendini can havliyle dışarı attı ve durumu itfaiye ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen itfaiye, orman, jandarma, Kemer Belediyesi'ne ait arazözler ve su tankeri ile Kemer orman gönüllüleri, yangına ilk müdahalede bulundu.

Ormanlık alana sıçrayan yangın, ekiplerin müdahalesi ile büyümeden kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü.

Yangının çıktığı bölgeye giderek incelemelerde bulunan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yetkililerden bilgi aldı. Başkan Topaloğlu, yangında ölen ya da yaralananın olmadığını belirterek, barakada kalanlara geçmiş olsun dileklerini ilettiğini ifade etti.

Yangının çıkış nedeninin araştırıldığı öğrenildi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi