KEMER’DE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

Ramazan Bayramı dolayısıyla Kemer'de resmi bayramlaşma programı düzenlendi.
Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli'nde başlayan bayramlaşma programına, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, Kemer Belediye Meclis üyeleri Mustafa Tıraş, Cumali Afşin, Mustafa Bilici, Semih Özdemir, Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Dinçer Sarıkaya, KETOB Temsilcisi Ayşegül Zeybek Uçar, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve muhtarlar katıldı.
Programa katılanların ve vatandaşların Ramazan Bayramı'nı kutlayan Kaymakam Gemici, turizm sezonunun da güzel geçmesini temenni etti.
Kaymakam Gemici, Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler daha sonra Liman Caddesi'ndeki Polis Karakolu'na, oradan da İlçe Jandarma Komutanlığına geçerek polis ve jandarma personeli ile bayramlaştı.
Başkan Topaloğlu, program sonrası yaptığı açıklamada, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutlayarak, “Bayramların küslüğün ortadan kalktığı günlerdir. Mübarek Ramazan ayından sonra bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Tüm Kemerli vatandaşlarımın bayramını kutluyor, herkesin ailesiyle mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmesini diliyorum.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi