KEMER’DE KİCK BOKS GECESİ

Kemer'de düzenlenen kick boks organizasyonu büyük ilgi çekti.

Kemer Belediyesi ve Türkiye MMA Federasyonunun destekleriyle Organizatör Ozan Can tarafından Niks Kulüp'te düzenlenen O.F.C Kemer Kick Boks organizasyona, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer Belediye meclis üyeleri Ferhan Fidan, İsmail Aka, Türkiye MMA Federasyonu Başkanı Ali Arık, sporcular ve davetliler katıldı.

Türkiye'nin yanı sıra Tacikistan, Çeçenistan, Afganistan ve Türkmenistan'dan sporcular katıldığı organizasyonda, Kemer'den 6 sporcu katıldı.
Toplamda 4 MMA 11 kick boks maçının yapıldığı organizasyon, çekişmeli mücadelelere sahne oldu.

Başkan Topaloğlu, güzel bir organizasyon olduğunu belirterek, müsabakalarda çekişmeli mücadelelere sahnelerin olduğunu söyledi.

Müsabakaların kardeşlik ve dostluk çerçevesinde yapıldığına dikkat çeken Topaloğlu, “Sporcular önce birbirlerine yumruk attı ama maç sonrası birbirlerine sarıldı. Atatürk'ün ‘Ben, sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim' sözüne örnek bir organizasyon oldu. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

MMA Federasyonu Başkanı Ali Arık da Kemer'in kendileri için ayrı bir önemi olduğunu belirterek, “Biz MMA olarak gözümüzü Kemer'de açtık. Kemer bizim ikinci evimiz. Burada daha önce bir dünya şampiyonası ve bir Türkiye şampiyonası düzenledik. Bize her zaman destek olan Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu'na da çok teşekkür ediyorum.” dedi.

-Başkan Topaloğlu'nun koruması da ringdeydi
Organizasyonda mücadele eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun koruması Volkan Kaplan da organizasyona 2019'da trafik kazasında hayatını kaybeden bir arkadaşı için katıldığını söyledi.

Kazandığı ödülünü rahmetli arkadaşına armağan eden Kaplan, desteklerinden dolayı ailesine, beraber çalışmaktan onur duyduğu Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve organizasyonu düzenleyenlere teşekkür etti.
Müsabakalar sonrası dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi