Kemer’de öğretmenler günü kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Kemer'de program düzenlendi.

Kemer Kaymakamlığı koordinesinde Kemer Belediyesi'nin destekleriyle Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen programa, Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Gamze Almalı, Kemer Jandarma Komutanı Ömer Seyhan, Kemer Sahil Güvenlik Komutanı Soner Tuna, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Kemer Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törenle başlayan Öğretmenler Günü programında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar'ın Atatürk Anıtı'na çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Program daha sonra Kemer Belediyesi Kültür Salonu'nda devam etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar'ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından, ilçe genelinde Öğretmenler Günü ile ilgili şiir, resim, kompozisyon ve öğretmenler arasında düzenlenen voleybol turnuvasında dereceye girenlere ödülleri verildi. Ödülleri, Kaymakam Solmaz, Başkan Topaloğlu ve Başsavcı Almalı verdi.

Programda, öğretmenlerin hazırladığı halk oyunu gösterileri, skeçler, solo ve müzik gösterileri sunuldu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi