Kemer'de 'Sup Cup' heyecanı

Kemer Belediyesi'nin destekleriyle Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) ve Paddle Together Türkiye tarafından bu yıl ilki yapılacak olan Uluslararası Sup (Ayakta kürek çekme) Kupası öncesine basın toplantısı yapıldı.

Kemer Ayışığı Koyunda yer alan Niks Clup'te yapılan basın toplantısına, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) Başkanı Rıza Sönmez, KEMİAD üyeleri katıldı.

Basın toplantısında, yarın yapılacak olan yarışma ve yarışa katılan sporcularla ilgili bilgiler verildi. Yarışmada 100 kadın ve 100 erkek sporcu dereceye girebilmek için kürek çekecek.

Rusya şampiyonları Evgeniy Kostur ve Marina Revenko'nun da yer alacağı yarış, iki kategoride düzenlenecek ve 16 etap sonunda dereceye girenlere ödülleri verilecek.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, basın toplantısında yaptığı konuşmasında, organizasyonun ilk defa Kemer'de düzenlendiğini belirterek, Kemer'de yapılan her türlü ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarının içinde yer aldıklarını söyledi.

Yarışmaya katılan tüm sporculara başarılar dileyen Başkan Topaloğlu, organizasyonun yapılmasında emeği geçen KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez ve diğer paydaşlara teşekkür ettiğini aktardı.

KEMİAD Başkanı Sönmez ise desteklerinden dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür ederek, sporculara başarılar dilediğini kaydetti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi