KEMER’DE YILBAŞI PAZARI ETKİNLİĞİ

Kemer'de yılbaşı pazarı etkinliği düzenlendi.
Kemer'in Kadınları Sosyal Medya Platformu tarafından Arslanbucak Düğün Salonunda Kemer Belediyesinin destekleriyle düzenlenen etkinliğe, Kemer Belediye Başkan Vekili İsmail Aka, Kemer'in Kadınları Sosyal Medya Platformu Başkanı Mihrican Honamlı, ev hanımları ve esnaf katıldı.
Etkinlikte ev hanımları ve esnaf, stant açarak ürünlerini sergiledi. Kermes tadında yapılan etkinlik, SMA hastası Eflinsu Tural'a ve sokak hayvanlarına destek amacıyla yapıldı.
Etkinliğe katılan çocuklar için hokkabaz ve animasyon gösterileri de sunuldu. Gösterilerde çocuklar gönüllerince eğlendi.
Belediye Başkanı Aka, yaptığı açıklamasında, SMA hastası Elfinsu Tural ve sokak hayvanları için düzenlenen etkinliğe katılmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.
Türkiye'de SMA hastalarının durumunun herkes tarafından bilindiğine dikkat çeken Aka, “Yapılan yılbaşı pazarı etkinliğini aslında SMA hastaları için yapılan farkındalık etkinliği olarak görebiliriz. Minik yavrumuza destek olmak hepimizin borcu. Bu konuya dikkat çekmek istedik. Ayrıca can dostlarımız olan sokak hayvanlarına da destek amacıyla stantlar açıldı. Kemer Belediyesi olarak tüm sosyal farkındalık projelerine destek vermeye devam edeceğiz. Etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Platform Başkanı İpek Şevik ise desteklerinden dolayı Kemer Belediye Başkan Vekili İsmail Aka'ya teşekkür ederek, sosyal farkındalık etkinlikleri yapmaya devam edeceklerini kaydetti.
Kemer Sokak Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Mihrican Honamlı da sokak hayvanlarına destek amacıyla stant açtıklarını ve can dostlarını korumak için yaptığı çalışmalardan dolayı Kemer Belediyesine teşekkür etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi