Kemer’de yol ve kaldırım çalışmaları

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yol ve kaldırım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Göynük Mahallesi 3129 sokakta yol ve kaldırım çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, kaldırım ve reglaj çalışmalarının devam ettiği Kuzdere Mahallesi Çaybaşı Caddesi'nde de sıcak asfalt çalışmalarına hazırlanıyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, ilçe genelinde yol ve kaldırım çalışmalarının son hızıyla sürdüğünü söyledi.

Kemer halkına en iyi şekilde hizmet etme gayreti içerisinde olduklarına işaret eden Başkan Topaloğlu, “Halkımız için üretmeye ve hizmet etmeye devam ediyoruz. Kemerimizin her köşesini, daha modern bir görünüme kavuşturuyoruz. Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak halkımızın kullanımına kazandıracağız. Yaptığımız çalışmalar sırasında verdiğimiz rahatsızlık nedeniyle de halkımızdan özür diliyoruz.” dedi.

Öte yandan belediye ekipleri, Ulupınar Mahallesi Alasini mevkisinde yağmur nedeniyle yola dökülen toprağı temizleyerek yolu trafiğe açtı.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi