Kemer’de Zabıta Haftası kutlaması

Kemer Belediye Başkan Vekili Mustafa Tıraş, 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla Kemer Belediye Zabıta Müdürlüğü personelini tebrik etti.

Başkan Vekili Tıraş, Zabıta Müdürlüğü'nde personeli ziyaret ederek, birlikte kahvaltı yaptı. Ziyaret sırasında Kemer Belediyesi Zabıta Müdürü Erhan Kurtoğlu da hazır bulundu.

Zabıta personeli ile sohbet eden Başkan Vekili Tıraş, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, Zabıta Haftasının 1826'dan beri kutlandığını söyledi.

Başkan Vekili Tıraş, diğer belediye personeline göre zabıta personelinin görev süresinin daha fazla olduğunu belirterek, zabıtanın halkla belediye arasında köprü vazifesi gördüğünü kaydetti.

Zabıta'nın güven ve huzur ortamının sağlanmasında kolluk kuvvetlerine büyük destek verdiğine değinen Tıraş, “Zabıtanın sorumluluğu çok fazla. İnsanlara karşı her zaman güler yüzlü olması gerekiyor. Vatandaşa her zaman yardımcı olmak gerekiyor.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi