Kemer’den Hollanda çıkarması

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer tanıtımı ve turizmin çeşitlendirilmesi ve sürdürülebilir turizmi artırmak amacıyla katılacağı Utrecht Fuarı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer'i yurt içi ve yurt dışı fuarlarda tanıtmak için çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonlarından olan Kemer'i yurt içi ve yurt dışı fuarlarda tanıtmak için tüm fuarlara katılım sağladıklarına işaret eden Belediye Başkanı Topaloğlu, “İlk olarak Kasım ayında İngiltere'deki Londra Fuarı'na katıldık. İngiltere'nin en önemli tur operatörlerinden Jet2 ile daha önce 40 bin avroluk bir tanıtım anlaşması imzalamıştık. Bunu 60 bin avroya çıkardık. Çok olumlu geri dönüşler aldık. Yarın Hollanda'nın Utrecht şehrinde düzenlenecek olan fuara gidiyoruz. Orada 3 gün boyunca Kemerimizi tanıtacağız. Arkadaşlarımız tanıtım envanterlerini dağıtırken ben de bizzat seyahat acenteleriyle yüz yüze görüşmeler yapacağım. Amacımız Avrupalı turisti daha fazla Kemer'e çekmek. Ardından İstanbul'da yapılacak olan EMITT Fuarı'na katılacağız. Daha sonra Stuttgart, Münih, Nürnberg, Berlin ve Moskova fuarlarında yer alacağız. Tanıtımla ilgili tüm dokümanlarımızı hazırladık. Kemer'i en iyi şekilde tanıtmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Başkan Topaloğlu, bu yılki turizm sezonu ile de değerlendirmelerde bulunarak, “Turizmcilerle yaptığımız görüşmelerden aldığımız izlenim erken rezervasyonlarda iyi bir ivme olduğu yönünde. Turizmcilerin beklentileri bu sene yüksek. Herhangi bir sıkıntı yaşanmazsa bu senenin geçen seneye göre daha iyi olacağı söyleniyor. Umarım Kemerimiz adına olumlu bir sezon geçiririz” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi