Kemer’e gelen İngiliz misafir sayısını artırmayı hedefliyoruz

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen World Travel Marketing Fuarı'nda Kemer'i en iyi şekilde tanıtmak amacıyla birebir görüşmeler yapacak.

Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonlarından olan Kemer'i tanıtmak ve İngiltere pazarını ön plana çıkarmak için bizzat Londra'ya giden Belediye Başkanı Topaloğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer'e İngiliz misafir getiren seyahat acentelerinin temsilcileriyle görüşmeler gerçekleştirecek.

Başkan Topaloğlu, uzun zamandır Londra Fuarı'nda yer almayan Kemer'i en iyi şekilde tanıtmak amacıyla Kemer standına gelen misafirlere Kemer tanıtım broşürleri ve kitapçıkları dağıtarak, Kemer hakkında bilgiler de verecek.

- Kemer'de bu yıl yaklaşık 75 bin İngiliz misafir ağırladık

Bu yıl Kemer'in iyi bir turizm sezonu geçirdiğini belirten Topaloğlu, İngiliz pazarını çok önemsediklerini söyledi.

Topaloğlu, bu yıl Kemer'de İngiliz misafir potansiyelinin iyi olduğuna dikkat çekerek, “Kemer'de bu yıl yaklaşık 75 bin İngiliz misafir ağırladık. Bu sayıyı daha da yukarıya çekmek istiyoruz. Bunun için çalışmalarımız hızla sürüyor. Londra'daki turizm fuarında Kemerimize İngiliz misafir getiren seyahat acente temsilcileriyle birebir görüşmelerimiz olacak.” dedi.

- Uzun bir aradan sonra Kemer tekrar Londra Fuarında yer alıyor

Kemer'in uzun zamandır Londra Fuarı'nda yer almadığına vurgu yapan Başkan Topaloğlu, “Daha önce bu fuarda yer alıyorduk ama uzun bir süre katılmadık. Yıllar sonra tekrar buradayız. Kemer'i sadece deniz, kum ve güneşin yanında doğa, yürüyüş, spor aktiviteleri ve eko tatil seçenekleri ile de tanıtacağız. İngiltere pazarı çok önemli bir pazar. Kemer'e gelen İngiliz misafir sayısını artırmayı hedefliyoruz. Tüm İngiliz misafirlerimizi Kemer'e bekliyoruz.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi