KEMER’E YENİ PARKLAR KAZANDIRILIYOR

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Kemer'e yeni parklar kazandırıyor.

Belediye ekipleri, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun talimatıyla Göynük Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde yer alan alanda park çalışmalarına başladı.

Alanın daha önce temizlenmesinin ardından yeni park için kolları sıvayan belediye ekipleri, çocuklar için oyun grubu, oturma alanları, spor aletleri, pergolalar yaparak ağaçlandırma çalışması yapacak.

Yaklaşık 2 bin metrekare alanda çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak halkın kullanımına kazandırılması amaçlanıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Kemer halkı hak ettiği hizmetleri almaya devam ediyor. Kemer'e yeni parklar kazandırmaya devam ediyoruz. Halkımızın aileleriyle birlikte parklarda rahatça vakit geçirebilmeleri için çalışmaya devam ediyoruz. Kemer'in çehresini değiştirmeye devam edeceğiz. Kemer halkı bizi izlemeye devam etsin.” diye konuştu.

Kemer Belediye Başkan Vekili Hasan Ali Acar ise Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun öncülüğünde Kemer'e hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek, Kemer'i hak ettiği yerlere getireceklerini kaydetti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi