Kemerli Kick Boks’çular 8 madalya ile döndü

Denizli'de bu yıl 5'incisi düzenlenen İller Arası Kick Boks Ligi'nin 2. Etap Müsabakalarından Kemer Belediyesi sporcularımız 2 birincilik, 2 İkincilik, 4 Üçüncülük elde etme başarısı göstererek Kemer'in gururu oldu.

Denizli'de bulunan Hasan Güngör Spor Salonu'nda 23 – 24 Eylül tarihlerinde yapılan organizasyona, farklı sıklette 930 sporcunun katıldığı, Türkiye'nin tek Kick Boks Ligi olma özelliği taşıyan organizasyon kıran kırana müsabakalara sahne oldu.

Kemer Belediyesi ile Kemer Halk Eğitim Merkezi iş birliğince açılan ücretsiz kick boks kursunda Kemer Belediyesi'nin Kick Boks Antrenörü Volkan Kaplan tarafından yetiştirilen sporcular, katıldıkları organizasyonda Kemer'e 8 madalya ile döndü.

Kick Boks Antrenörü Volkan Kaplan, yaptığı açıklamada, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun öncülüğünde başlatılan ücretsiz kick boks kursuna katılan öğrencilerin çalışmalarının meyvelerini vermeye başladığını söyledi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun ekipman, salon temizliği, sporcuların ulaşım ihtiyacı ve diğer konularda kendilerine her zaman destek olduğuna işaret eden Kaplan, “Türkiye'nin tek Kick Boks Ligi'nin ikinci ayağına katılım sağladık sporcularım yine şaşırtmadı ve başarılar elde edindi güzel tecrübeler elde edindi. Amacımız önce sağlıklı ahlaklı düzgün bir nesil yetiştirmek daha sonrasında da yurtiçi ve uluslararası organizasyonlarda başarılar elde etmek. Bu süreçte en büyük desteği başkanımızdan ve Kemer Belediyesi personelimizden görüyoruz. Başkanımız Necati Topaloğlu ve belediye personelimize sporcularımın adına da teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.

Organizasyonda derece alan Kemerli kick boks sporcuları ise şu şekilde:

Burak Onur birinci, Betül Coşkun birinci, Umut Kılıç ikinci, Galip Akif ikinci, Buğra Gürcan üçüncü, Tuğberk Budak üçüncü, Yunus Bilal üçüncü, Onur Tarhan üçüncü oldu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi