KINDILÇEŞME SAHİL PROJESİ, KEMER’İN DIŞARIYA AÇILAN PENCERESİ OLACAK

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer'de yapımı devam eden projelerle ilgili açıklamalarda bulundu.
Kemer'e apayrı bir renk katacak olan Kındılçeşme Sahil projesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Topaloğlu, belediye ekiplerinin şu anda yürüyüş yollarını açmaya başladıklarını söyledi.
Topaloğlu, Kındışçeşme Sahil projesinin 900 metre uzunluğunda ve 45 metre genişliğinde olacağını, insanların burada rahatça vakit geçirebileceği bir alan olacağını kaydetti.
Söz konusu projeyle ilgili yapılan eleştiriler hakkında da konuşan Başkan Topaloğlu, şöyle konuştu:
“Burada yapılan çalışmaların tamamı yasaldır. Yasal olmayan hiçbir çalışma yapmıyoruz. Burayı birine tahsis etmeyeceğiz. Burası Kemer halkının. Kındılçeşme Sahil projesi Kemer'in dışarıya açılan bir penceresi olacak.”
Başkan Topaloğlu, Mustafa Ertuğrul Aker (Olbia) Parkında da çalışmaların son hızıyla sürdüğünü belirterek, “Burada artık sona doğru geliyoruz. Bordür çalışmaları devam ediyor. Elektrik ve su tesisatı çalışmaları başladı.” dedi.
Atatürk Parkındaki çalışmaların yaklaşık 1 ay sonra tamamlanacağını ve Kemer halkının hizmetine sunacaklarını ifade eden Topaloğlu, Atatürk Parkının Kemer halkının ve ilçeye gelen misafirlerin ilgisini çok çekeceğini dile getirdi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi