Kuzdere’de asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kuzdere Mahallesi Ballıtaş ve Şehit Mehmet Urhan caddelerinde sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Asfalt döküm çalışmalarını, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcıları Emin Gül ve Baki Yalın'la birlikte yerinde inceledi.

Kuzdere Mahallesi'nde imar planlarından sonra hummalı çalışmalar hızla sürüyor. Kuzdere'de yıllardır yapılmayanları yapmaya devam eden Kemer Belediyesi, Ballıtaş ve Şehit Mehmet Urhan caddelerinde sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcıları Emin Gül ve Baki Yalın ile çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Yaklaşık 1 kilometrelik yola sıcak asfalt döküldüğüne işaret eden Belediye Başkanı Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Ballıtaş ve Şehit Mehmet Urhan caddelerinde daha önce içme suyu, kanalizasyon, Telekom ve Mobese kabloları yer altına alınmıştı. Her iki caddemizde de altyapı çalışmaları daha önce ASAT tarafından yapılmıştı. Şu anda sıcak asfalt çalışmalarına başladık. Yaklaşık 1 kilometrelik bir asfaltımız olacak. Verdiğimiz rahatsızlık nedeniyle Kuzdere halkından özür dileriz. Tüm kurumların kablolarını yer altına almalarından dolayı halkımız rahat edecek. Kemerimize yatırımlarımızı yapmaya devam ediyoruz.” dedi.

Öte yandan Kuzdere Mahallesi Tekke ve Karataş caddelerinde de en kısa sürede sıcak asfalt çalışmalarına başlanılacağı belirtildi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi