KUZDERE’NİN İMAR PLANINDAN SONRAKİ İLK PARKINDA SONA DOĞRU

Kemer Belediyesi'nin Kuzdere Mahallesi'ndeki çalışmaları devam ediyor. İmar Planlarının onanmasının ardından bölgenin ilk Parkı olacak, 493-494 ada arasında yapımı devam eden parkta çalışmalar hızla devam ederken, parkın 3230 m2 alana sahip olduğu açıklandı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Başkan Yardımcısı Emin Gül ile birlikte Parkta yapılan çalışmaları inceledi. Başkan Necati Topaloğlu ve Emin Gül, Park ve Bahçeler Müdürü Gencay Kayrak'tan bilgiler aldı.

Parkın tamamlanmasının ardından vatandaşların buluşma noktası olacağını ifade eden Başkan Topaloğlu “Kuzdere Mahallemizde çalışmalarımız devam ediyor. İmar planlarının onanmasının ardından bölgeye kazandıracağımız park vatandaşlarımızın buluşma noktası olacak. Çocuklarımız ve aileler bu parkta keyifle zamanlarını geçirecekler. 493-494 ada arasında yapımı devam eden parkımı 3230 m2 alana sahip. Parkımızın içerisinde çocuk oyun grupları, spor aletleri, bank ve pergoleler, yürüme yolları bulunacak. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül, parkın yapımında sıcak havalarda özverili bir şekilde çalışmalarını sürdüren Belediye çalışanları ile bir süre sohbet etti, kolaylıklar dileyip, teşekkür etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi