Lise öğrencilerinin ücretsiz servis kayıt işlemleri devam ediyor

Eğitime yaptığı desteklerle Türkiye'deki birçok belediyeye örnek olmaya devam eden Kemer Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da lise öğrencilerini ücretsiz olarak taşıyacak.

“Eğitim varsa gelecek var” sloganıyla hareket eden ve eğitimin her kademesinde adından sıkça söz ettiren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, lise öğrencilerinin ücretsiz taşınmasını sağlıyor.

Ücretsiz servis imkanından yararlanmak isteyen öğrencilerin Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne başvuruda bulunmalarının yeterli olduğu belirtildi.

Belediye Başkanı Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Kemer Belediyesi olarak eğitime büyük katkılar yapmaya devam ediyoruz. Ana sınıfından üniversiteye kadar tüm öğrencilerimiz bize emanet. Lise öğrencilerimize her yıl yaptığımız ücretsiz servis imkanına bu yıl da devam ediyoruz. Ücretsiz servis imkanından yararlanmak isteyen öğrencilerimiz belediyemiz kültür ve sosyal işler müdürlüğüne başvuruda bulunabilir. Öğrencilerimizin her zaman yanında olacağız.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi