MASKELER ARTIK ARSLANBUCAK DÜĞÜN SALONUNDA DİKİLİYOR

Kemer Belediyesi personeli tarafından halka ulaştırılan ücretsiz maskelerin dikimi, Arslanbucak Düğün Salonunda yapılıyor.
Daha önce Atatürk Sanat Eğitim Merkezi (ATASEM) Kemer şubesinde üretilen maskeler, Arslanbucak Düğün Salonunda dikiliyor.
Pandemi döneminde Kemer halkına destek olmak ve halkın sağlığını korumak amacıyla ücretsiz üretilen maskeler, halka hızlı bir şekilde ulaştırılıyor.
Koronavirüsün Türkiye'de görülmesinin ardından 4 Nisandan bugüne kadar yaklaşık 1 milyon maske üreten Kemer Belediye personeli, maske üretimine hızla devam ediyor.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Halkımıza ücretsiz maske dağıtmak için belediye olarak çalışmaya devam ediyoruz. Daha önce maskelerimizi ATASEM'de üretiyorduk. Buradaki bina Sağlık Bakanlığına bağlıydı. Bakanlık burayı sözleşmesi bittiği için kendisine aldı ve biz de düğün salonuna geçtik. Halkımıza maske konusunda buradan hizmet etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi