MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE, KEMER STANDINI ZİYARET ETTİ

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 25. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve seyahat Fuarı EMITT'te Kemer standını ziyaret etti.
TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezinde düzenlenen fuarda Kemer Belediyesinin açtığı standı ziyaret eden Memleket Partisi Genel Başkanı İnce'ye partisinin Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Baraner ve parti üyeleri eşlik etti.
İnce, stantta kendisini Kemer Belediye Basın Danışmanı Halil Öncü, Belediye Özel Kalem Yetkilisi Nihat Sönmez, Tanıtım Sorumlusu Ömer Nizam ve Kemer Olympos Teleferik Satış ve Pazarlama Müdürü Haydar Culfa tarafından ağırlandı.
İnce, yaptığı açıklamasında, turizmin gelişmesi için demokrasinin de gelişmesi gerektiğini söyledi.
Kemer'in Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer aldığına dikkat çeken İnce, “Beş yıldızlı demokrasi, beş yıldızlı turizm. 100 milyon turist, 100 milyar dolar turizm geliri. İnşallah bunları başaracağız. Tüm Kemerlilere selamlarımızı ve saygılarımızı gönderiyoruz.” diye konuştu.
Kemer Belediye personeli, İnce'ye Kemer tablosu ile portakal çiçeği ve ardıç kolonyası hediye etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi