MİLLİ SPORCU MİKAYİL ŞEN’DEN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET

İtalya'da düzenlenen Dünya Gençler Bocce Şampiyonası'nda altın nokta disiplininde dünya şampiyonu olan Mikayil Şen, Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti.
Milli sporcumuz Şen'e ziyareti sırasında, bocce milli takım antrenörü Erdal Buyruk ve milli sporcumuz Salim Kunduz da eşlik etti.
Belediye Başkanımız Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dünya şampiyonu olan Mikayil Şen'i ve antrenörü Erdal Buyruk'u tebrik ettiğini söyledi.
Kemer Belediyesi olarak spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini ifade eden Başkanımız Topaloğlu, “Mikayil Şen, Kemerimizin gururu oldu. Roma'dan altın madalya ile döndü. Elde ettiği dünya şampiyonluğu için kendisini tebrik ediyorum. Kemer Belediyesi olarak sporcumuz ve antrenörümüz ile ilgili üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Milli sporcumuza başarılarının devamını dilerim.” diye konuştu.
Başkanımız Topaloğlu, ziyaret sonrası milli sporcularımızla ve antrenörleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve Kemer kolonyası hediye etti.
Milli sporcumuz Mikayil Şen, İtalyan rakibi Tommaso Martini'yle finalde karşılaşmış, 24 puanlık atışıyla Avrupa rekoru kırarak altın madalyanın sahibi olmuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi