Minik öğrenciler önce piknik yaptı sonra kep attı

Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde eğitim alan geleceğin teminatı öğrenciler, mezuniyetlerini piknik yaptıktan sonra kep atma töreni ile kutladı.

Kemer Belediyesi Kındılçeşme Piknik ve Halk Plajı'nda yapılan pikniğe, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, anaokulu müdürü Oya Aslantaş, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Anaokulunun mezuniyet kutlamaları kapsamında pikniğe katılanları ziyaret eden Belediye Başkanı Topaloğlu, öğrencilerle ve velileriyle sohbet etti.

Pikniğe katılan öğrenci ve veliler, uçurtma uçurdu, ip atladı ve çeşitli oyunlarla güzel vakit geçirdi.

Minik öğrenciler kep attı

Anaokulu öğrencileri, piknik sonrasında Ahmet Erkal Spor Tesisleri'nde düzenlenen programda kep atarak mezuniyetlerini kutladı.

Saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kep atma töreninde minik öğrenciler öğretmenleri tarafından tek tek sahneye davet edildi.

Mezun olacakları için hem mutlu hem de heyecanlı olan minik öğrenciler, daha sonra hep birlikte keplerini havaya atarak mezuniyetlerini kutladı.

Mezuniyet pastasının da kesildiği törende, Başkan Topaloğlu, minik öğrencilerle ve aileleriyle sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi