Minik öğrencilerden 23 Nisan gösterisi


Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde eğitim alan 160 öğrenci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında bir gösteri yaptı.

Kemer Belediyesi Kültür Salonu'nda yapılan programa, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa Tıraş ile Recep Yılmaz, Kemer Belediyesi Çamyuva Mahalle Sorumlusu Özgür Şahin, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Yaklaşık 1 saat süren program, saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Minik öğrenciler programda, öğretmenleriyle hazırladıkları gösterileri sundu. Giydikleri kostümler ve hazırladıkları sahne dekorları ile renkli görüntüler oluşturan minik öğrenciler, izleyenlerden büyük alkış topladı.

Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, program sonrası yaptığı açıklamada, geleceğin teminatı olan öğrencilerin öğretmenleriyle hazırladığı etkinliği çok beğendiğini belirterek, Kemer Belediyesi olarak öğrencilere sahip çıkmaya devam edeceklerini ifade etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi