Minik öğrencilerden duygu dolu mektuplar

“Cumhuriyetin 100'ncü yılında Cumhuriyet'in çocukları hediyeleşiyor” projesi kapsamında Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu öğrencilerinin Bartın, Bitlis, Hatay ve Elazığ'daki bazı okullarda öğrenim gören öğrencilere gönderdiği hediyelere karşılık minik öğrenciler de duygu dolu mektuplar gönderdi.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100'ncü yılı dolayısıyla, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu tarafından başlatılan proje kapsamında Bartın, Bitlis, Hatay ve Elazığ'daki bazı okullara çeşitli hediyeler göndermişti.

Hediyelerini alan geleceğin teminatı öğrenciler, yapılan jeste karşılık Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu'nda ücretsiz olarak üniversiteye hazırlanan “abla ve ağabeylerine” duygu dolu mektuplar gönderdi.

Minik öğrenciler, mektuplarında, üniversiteye hazırlanan öğrencilere başarılar dileyerek, istedikleri üniversiteleri kazanmaları için dualar ettiklerini yazdı ve birbirinden değerli resimler çizdi.

Mektuplarını alan Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu öğrencileri ise mektupları okuyarak duygu dolu anlar yaşadı.

Kurs Müdürü Suat Göv, yaptığı açıklamada, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde başlatılan projenin çok anlamlı ve değerli olduğunu belirterek, Bartın, Bitlis, Hatay ve Elazığ'daki öğrencilere hazırladıkları jest için teşekkür ettiğini kaydetti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi