Minik öğrencilerden Kızılay Haftası etkinliği

Kemer Belediyesi'nin yer tahsisi ile Kemer'in ilk turizmcilerinden hayırsever iş insanı Orduvar Akman ve eşi Ülker Akman tarafından yaptırılan Kemer Belediyesi Ülker – Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri Kızılay Haftası kapsamında etkinlik düzenledi

29 Ekim - 4 Kasım tarihlerinde kutlanan Kızılay Haftası kapsamında Kızılay çadırı, Kızılay aracı yapan minik öğrenciler, giydikleri Kızılay çalışanları kostümleriyle de renkli görüntüler oluşturdu.

Anaokulunda çalışan öğretmenler eşliğinde hazırlanan etkinliğe katılan minik öğrencilere, Kızılay Haftası kapsamında Kızılay'ın görevleri, işleyişi ve insanlar için ne kadar önemli olduğu anlatıldı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, Kemer'e kazandırdıkları eğitim yuvasında eğitim alan minik öğrencilerin hazırladığı etkinliği çok beğendiğini belirterek, anaokulundaki öğretmenlere kolaylıklar dilediğini ifade etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi