Miniklerin mezuniyet coşkusu

Kemer Merkez İlkokulu 4-E sınıfı mezuniyet ve halk müziği veda konseri, Kemer Marina'da bulunan mini amfi tiyatroda düzenlendi. Renkli görüntülerin oluştuğu etkinlikte konuşan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, eğitime verdiği katkıların artarak devam edeceğini söyledi


Kemer'de minik öğrencilerin mezuniyet coşkusu yaşandı. Kemer ilçe merkezinde bulunan Kemer Marina içerisindeki mini amfi tiyatroda düzenlenen organizasyona Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Belediyesi Başkan yardımcısı Emin Gül, Belediye Meclis üyesi Mustafa Tıraş, Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin vatandaşlar ve öğrenci velileri katıldı.

Kemer Merkez İlkokulu 4-E sınıfı öğrencileri öğretmenleri eşliğinde 18 ayrı şarkıyı koro halinde seslendirdi. Yabancı turistlerin de ilgi gösterdiği şarkılar büyük alkış topladı.

Program sırasında konuşma yapan Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu, “Eğitim varsa gelecek var” projesinin birincilik ödülü aldığını hatırlatarak, örnek alınan eğitim projelerinin artarak devam edeceğini ve eğitime desteğe devam edeceklerini söyledi.

Şimdiden yeni eğitim öğretim dönemi için kırtasiye çantalarını da hazırladıklarını ifade eden Başkan Topaloğlu, mezun olan tüm öğrencilere başarılarının devamını diledi.

Etkinlik miniklerin ellerindeki balonları gökyüzüne bırakıp keplerini fırlatması ile son buldu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi