MUHTARLARDAN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, muhtarlarla bir araya geldi.
Kemer Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcıları Emin Gül, Baki Yalın ve Gülsüm Bal, birim müdürleri, Türkiye Muhtarlar Federasyonu Antalya Şube Başkanı Mustafa Yılmaz ve muhtarlar katıldı.
Mahallelerdeki bazı ihtiyaçlar ve yapılması gerekenler ile ilgili Başkan Topaloğlu'ndan destek isteyen muhtarlar, Topaloğlu'nun bugüne kadar her zaman yanlarında olduğu için kendisine teşekkür etti.
Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, muhtarların anlattığı park, alt ve üst yapı, köprü, asfalt gibi ana konularla ilgili yaşanan sıkıntıları tek tek not aldı.
Her zaman muhtarların yanında olduklarını ifade eden Başkan Topaloğlu, “Muhtarlarımızla sürekli istişare halindeyiz. Her mahallede yaşanan sıkıntılar üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz. Toplantıyı yapmamızdaki amaçta sorunların çözümleri hakkında konuşmak. Belediye olarak elimizdeki imkanlarla ilçemizi güzelleştirmeye çalışıyoruz. Muhtarlarımız da bize her anlamda destek oluyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Kemerimizin tüm mahallelerinde yaşanan ne sıkıntı varsa gidermek için elimizden geleni yapacağız. Bundan sonra da sık sık bir araya gelerek muhtarlarımızın görüşlerini dinleyeceğiz ve Kemer'e birlikte hizmet edeceğiz.” diye konuştu.
Toplantıda, muhtarlara, Kemer'de yapılan, yapılacak olan ve yapımı devam eden projeler hakkında da bir sunum gerçekleştirildi.
Muhtarlar, ilçeye yapılan projelerden ve desteklerden dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi