NECATİ BAŞKAN İLE KEMER'DEKİ DEĞİŞİMİ GÖRÜYORUZ

AESOB BAŞKANI ADLIHAN DERE:
“NECATİ BAŞKAN İLE KEMER'DEKİ DEĞİŞİMİ GÖRÜYORUZ."

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile bir araya geldi.
Dereye, ziyarette, Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bolat Ünsal, AESOB Genel Sekreteri Mehmet Işıldağ, Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Tıraş da eşlik etti.
AESOB Başkanı Dere, ziyarette yaptığı konuşmasında, pandemi döneminde ilçeleri tek tek ziyaret ettiklerini söyledi.
Ziyaret ettikleri ilçelerde esnafı da dolaştıklarını belirten Dere, “Kemer önemli bir ilçemiz. Kemer'de yaklaşık 2 bin 800 üyemiz var. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun esnafa verdiği desteğin farkındayız. Daha önce Göynük Belediye Başkanlığı zamanında Göynük'e yaptığı katkıları da biliyoruz. Kemer Belediyesinin eski mali durumu ile şu anki durumu arasındaki farkı biliyoruz. Necati başkanla Kemer'deki değişimi ve dönüşümü görüyoruz. Esnafın ve işçinin yanında olduğu için Başkan Topaloğlu'na teşekkür ediyorum.” dedi.
Başkan Topaloğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, her zaman diyalog içerisinde olmanın faydalı olacağını ve sonuca ulaşmanın daha kolay olacağını söyledi.
Pandemiden dolayı Türkiye'de herkesin zor zamanlar geçirdiğine değinen Başkan Topaloğlu, “Şu dönemde esnafı daha fazla düşünmek zorundayız. Meclis kararıyla esnaftan alınan kiralarda indirim yaptık. Bu dönemde esnafın yanında olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Kiriş mahallesinde açılması planlanan alışveriş merkezi ile ilgili bizim kararımız net. Asla onay vermedik. Esnafın yanında durmaya devam ediyoruz. Kemer'de artık daha fazla ticari bant açılmasına karşıyız. Pandemi döneminde esnafa maske, dezenfektan ve ilaçlama konusunda yardımcı oluyoruz. Turizm konusu da şu anda çok umutlu. Turizmciler 2019''un yüzde 70'ini yakalarız diye söylüyorlar. İnşallah her şey daha iyi olur.” diye konuştu.
AESOB Başkanı Dere, Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler, daha sonra Kemer'deki esnafı ziyaret etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi