Nürnberg Basın Kulübü Kemer’de

Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin misafiri olarak Antalya'da bulunan Nürnberg Basın Kulübü üyesi gazeteciler için Kemer'de gala gecesi düzenlendi.

Göynük Mahallesi'nde bir otelde düzenlenen organizasyona, Antalya Valisi Hulusi Şahin, Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı Volkan Yorulmaz, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı İdris Taş, Nürnberg Basın Kulübü Başkanı Dr. Siegfried Zelnhefer, Nürnberg Belediye Başkan Yardımcısı Christian Vogel, TÜRSAB Kemer BTK Başkanı Mehmet Akbaba ve AGC yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Gecede, Nürnberg Basın Kulübü Saymanı Dieter Barth'a AGC yönetimi tarafından sürpriz doğum günü kutlaması da düzenlendi.

Gecede, organizasyona katkılarından dolayı plaket takdim edilen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Nürnberg ve Antalya gazetecileri arasında bir köprü vazifesi gören bu etkinlikleri önemsediklerinin altını çizerek, Alman gazetecileri Kemer'de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi