ÖĞRENCİLER GELECEKLERİNİ KEMER BELEDİYESİ ŞEMSİYESİ ALTINDA HAZIRLIYOR

Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi, 2021-2022 eğitim öğretim yılında üniversiteye hazırlanacak öğrenciler için deneme sınavı yaptı.

Gelecek seneki eğitim öğretim yılında lise son sınıf öğrencileri, üniversiteye hazırlık süreci kapsamında kurs merkezinde deneme sınavına tabi tutuldu.

Sınavımıza 154 öğrenci katılmış olup ,5 Temmuz Pazartesi günü kurs merkezinde ücretsiz eğitim almaya başlayacaklardır.

Kemer Belediyesi, uzman eğitim kadrosuyla, “Eğitim varsa gelecek var” sloganıyla öğrencileri geleceğe hazırlamak için ilk adımı attı.

Deneme sınavına giren öğrenciler, gelecek yıl Haziran ayının üçüncü haftasında yapılacak olan üniversite sınavı için maratona başlamış oldu.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Kemer Belediyesi olarak eğitime desteğimiz artarak devam ediyor. Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz için açtığımız kurs merkezinde uzman öğretmenlerimiz çocuklarımızı geleceğe hazırlıyor. Bunun ilk adımını da bugün yapılan deneme sınavı ile attılar. Öğrencilerimiz uzun bir maratona başlamış oldu. Hepsinin başarılı olacağına inancım tam. Belediye olarak öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi