Öğrencilerden Başkan Topaloğlu’na ücretsiz servis teşekkürü

“Eğitim varsa gelecek var” sloganıyla yola çıkan ve eğitimin her kademesinde yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçede eğitim gören lise öğrencilerine ücretsiz servis imkanı sağlıyor.

Belediye Başkanı Topaloğlu'nun talimatıyla gerçekleşen ücretsiz servis, öğrenciler ve aileleri tarafından takdirle karşılanıyor.

Daha önce evlerinden alınıp okula, okuldan da evlerine güvenli şekilde taşınan lise öğrencileri, Kemer Belediye Meclisinde alınan karar sonrası okuldan Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu'na, kurs sonrası da evlerine ücretsiz şekilde taşınmaya başlandı.

Öğrencilerden Başkan Topaloğlu'na teşekkür

Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu'nda ücretsiz şekilde üniversiteye hazırlık kursu alan öğrenciler, kendilerine ücretsiz servis imkanı sağlayan Başkan Topaloğlu'na teşekkür etti.

Öğrencilerden Kaan Kara, yaptığı açıklamada, Başkan Topaloğlu'nun kendilerine sağladığı ücretsiz servis imkanını çok beğendiğini belirterek, “Sadece servis değil, ücretsiz kitaplar, testler de sağlıyor. Başkanımız gerçekten çok cana yakın biri. Bizimle arkadaşıymış gibi konuşuyor ve kendisi gençmiş gibi davranıyor. Bize karşı çok saygılı ve onu çok seviyoruz. Dilerim ilerleyen zamanlarda da onu aramızda görebiliriz.” dedi.

Öğrencilerden Turan Efe Dursun, Başkan Topaloğlu'nun kendilerine sağladığı ücretsiz servis imkanından dolayı teşekkür ettiğini ifade ederek, “Başkanımız, evden okula, okuldan eve, okuldan kurs merkezine ve kurs merkezinden de eve güvenli şekilde gitmemizi sağlıyor. Kurs merkezinden sonra karanlık oluyor ama biz evimize güvenle gidiyoruz. Bu imkanlardan dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Öğrencilerden Açelya Deniz Tur, Başkan Topaloğlu'nun öğrencilere sağladığı ücretsiz servis imkanı nedeniyle kendisine teşekkür ettiğini ifade ederek, “Başkanımız bizi eğitim konusunda çok destekliyor. Bu desteklerden dolayı çoğumuzun iyi bir yerlere geleceğini düşünüyorum. Zaten çoğumuz yükselişte. Kurs merkezine gelişimiz ve gidişimiz başkanımız sayesinde sağlanıyor. Ben bundan çok memnunum. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Uzun bir süre başımızda kalmasını isterim.” ifadelerini kullandı.

Öğrencilerden Beyza Narin de Başkan Topaloğlu'nun kendilerine sağladığı imkanlardan dolayı teşekkür ettiğini dile getirdi.

Kurs Müdürü Suat Göv de eğitim öğretim yılı içerisinde öğrencilerin iyi yerlere gelebilmesi için çok çalıştıklarına dikkat çekerek, eğitime verdiği katkılardan dolayı Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na teşekkür ettiğini kaydetti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi