Öğrencilere sınav öncesi motivasyon yemeği

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu'nda üniversiteye hazırlık sürecinde ücretsiz eğitim alan öğrencilere üniversite sınavı öncesi motivasyon yemeği verdi.

"Eğitim varsa gelecek var" sloganıyla eğitime ve öğrencilere destek olmaya devam eden Belediye Başkanı Topaloğlu, üniversiteye hazırlanan öğrencilerle motivasyon yemeğinde bir araya geldi.

Beldibi Mahallesi'nde bulunan Nirvana Mediterranean Excellence Otel'de verilen yemeğe, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu Müdürü Suat Göv ve alanında uzmanlaşmış 11 öğretmen ile 300 öğrenci katıldı.

Otele gelen öğrencileri kapıda karşılayan Belediye Başkanı Topaloğlu, daha sonra yemekte masaları tek tek dolaşarak öğrencilerle sohbet etti.

Yemek programının ardından otelin konser alanına geçen öğrenciler ve öğretmenler, sanatçı Görkem Durmaz'ın konseriyle gönüllerince eğlendi.

Yaklaşık 1,5 saat süren konserde Başkan Topaloğlu ve öğrenciler, sanatçı Görkem Durmaz'ın seslendirdiği şarkılara eşlik etti. Konserde Başkan Topaloğlu ile oynayan öğrenciler, güzel bir akşam yaşadı.

Başkan Topaloğlu, program sonrası yaptığı açıklamada, üniversite sınavı öncesinde Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu'nda ücretsiz eğitim alan öğrencileri motivasyon yemeğinde ağırladıklarını söyledi.

Çocukların sosyal aktivitelere katıldığı zaman çok mutlu olduklarına işaret eden Topaloğlu, “Her zaman ders olmuyor. Bu çocukların eğlenmeye de ihtiyacı var. Çocuklara biraz da zaman ayırmamız lazım. Gelecek bu çocuklarda. Biz de geleceğimize sahip çıkmak zorundayız. Kemer Belediyesi olarak onların her zaman yanındayız.” dedi.


Öğrencilerden Başkan'a teşekkür

Öğrencilerden Yusuf Çakır, düzenlediği motivasyon yemeği için Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiğini söyledi. Öğrencilerden Zehra Önel de yemek programından dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, öğrencilere verdiği desteklerden dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiğini dile getirdi. Öğrencilerden Emre Can Selçuk da üniversiteye hazırlık sürecinde derslerin gayet güzel geçtiğine değinerek, motivasyon yemeği için Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiğini kaydetti. Öğrencilerden Pelin Tıraş ise öğrencilere verdiği tüm desteklerden dolayı teşekkür ettiğini aktardı. Öğrencilerden Umay Aydın, kurs merkezinden çok memnun olduğunu ifade ederek, yemek programını düzenleyen Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiğini anlattı. Öğrencilerden Lütfiye Can, motivasyon yemeğini veren Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiğini belirterek, “Kendi içimizde zor süreçlerden geçiyoruz. Bu süreci başta Başkanımız Necati Topaloğlu olmak üzere kurs müdürümüz Suat Göv ve öğretmenlerimiz ile atlatıyoruz. En başından bu yana başkanımız gerek akademik gerekse sosyal aktivite anlamında bizi yalnız bırakmadı. Eğitime, geleceğe ve biz gençlere verdiği değerden ötürü kendisine teşekkür ediyorum.” dedi. Öğrencilerden Emirhan Başkaya da Başkan Topaloğlu'nun kendilerine büyük katkıları olduğunu belirterek, motivasyon yemeğinden dolayı kendisine teşekkür ettiğini kaydetti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi