SANATÇI KUBAT KEMER'DE KONSER VERDİ

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla sanatçı Kubat Kemer'de konser verdi.

Zafer Bayramı kutlamaları kortejle başladı. Kemer Belediyemiz önünden başlayan korteje, Kemer Kaymakamımız Hüseyin Çam, Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu, Kemer Jandarma Komutanı Binbaşı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, Kemer Belediye Başkan Yardımcımız Emin Gül, Kemer Belediye meclis üyelerimiz Hasan Ali Acar, Mustafa Tıraş, Cumali Afşin, Mustafa Bilici, Ferhan Fidan, Recep Yılmaz, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri ve muhtarlar ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kortej, Liman Caddesi'nden devam ederek ilçe stadyumunda sona erdi.

Korteje katılanlar ellerindeki meşaleler ile Türk bayraklarını sallayarak kutlama coşkusuna ortak oldu.

Sunuculuğunu TRT seslendirme sanatçısı Aysun Şahin Mutlu'nun yaptığı kutlama programında sanatçı Kubat sahne aldı.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Kubat, sevilen şarkılarını seslendirdi.

İlçe stadını dolduran kalabalık, Kubat'ın seslendirdiği şarkılara eşlik etti.

- Çocuklar erkekliğe ilk adımlarını attı

Kutlamalar kapsamında Kemer Belediyemiz tarafından geleneksel hale gelen sünnet şöleni de yapıldı.

Belediyemiz tarafından ücretsiz olarak sünnet ettirilen 118 çocuk sahneye çıkarak Kaymakamımız Çam ve Belediye Başkanımız Topaloğlu ile fotoğraf çektirdi.

Başkanımız Topaloğlu'nun zeybek oynadığını öğrenen Kubat, başkanımızı sahneye davet etti. Başkanımız Topaloğlu, oynadığı zeybek oyunu ile vatandaşlardan büyük alkış aldı.

Kaymakamımız Çam, programda yaptığı konuşmasında, vatan için çok bedeller ödendiğini belirterek, bağımsızlık uğrunda büyük adımlar atan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşları ve şehitlere Allah'tan rahmet, gazilere minnet dileklerinde bulundu.

Başkanımız Topaloğlu ise bağımsızlık mücadelesinde Atatürk ve Türk milletinin birçok kahramanlık destanı yazdığına değinerek, "30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Bu vatan kolay kurulmadı. Kadınıyla, çocuğu ile yaşlısıyla Türk milleti çok şeyden fedakarlık yaptı. Yedi düvele karşı destan yazarak düşmanı bu topraklardan attık. Bugün rahatça yaşıyor ve nefes alabiliyorsak bu vatanda, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile şehitlerimize borçluyuz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun." diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi