Sporculara ulaşım desteği

Kemer Belediyesi, ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarına katılacak olan Kemerli sporcular ve antrenörlere ulaşım desteğini sürdürüyor.

Kemer Belediyesi, Kırşehir'de 10-11 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Okul Sporları Yıldız Kız ve Erkek Karate Müsabakaları'na katılacak olan Kemerli sporculara ulaşım desteği sağladı.

Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, Kırşehir'de karate müsabakalarında Kemer'i temsil edecek olan Meliha Nur Birdal, Serap Demirhan ile antrenör Sultan Kınacı'yı müsabakalar öncesinde ziyaret etti.

Sporcular ve antrenör Sultan Kınacı'ya Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun selamını ileten Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, sporcuların ve antrenörün otobüs biletlerini teslim etti.

Biletlerini alan antrenör Sultan Kınacı ile sporcular, desteklerinden dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiklerini ifade etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi