Tekirova Deniz Kafe açıldı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun Kemer'e kazandırdığı, yerli ve yabancı misafirlerin büyük ilgisini çeken Deniz Kafe markası, Tekirova'da da hizmete girdi. Kemer'in buluşma noktası haline gelen Kemer Deniz Kafe'nin ardından Tekirova Deniz Kafe'nin de aynı ilgiyi görmesi hedefleniyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun her mahalleye bir “Deniz Kafe” projesi kapsamında yapımı tamamlanan Tekirova Deniz Kafe hizmete girdi.

Kemer'e bağlı Tekirova Mahallesi Phaselis Princess Hotel sahilinde açılan Tekirova Deniz Kafe, Kemer'de olduğu gibi halk plajı ile bir bütün olarak hizmet verecek.

Vatandaşların uygun fiyatlarla yemeğini yiyip, çayını içebileceği Tekirova Deniz Kafe'nin, Kemer'de olduğu gibi yerli ve yabancı misafirlerin uğrak yeri haline gelmesi hedefleniyor.

Kurban Bayramı öncesi açılan Deniz Kafe'de, Kemer Belediyesi Meclis üyeleri Mustafa Çelik ve Mehmet Akın incelemelerde bulundu.

Tekirova Deniz Kafe'nin de Kemer Deniz Kafe gibi plajla bir bütün olarak hizmet vermeye başladığını söyleyen Meclis üyesi Akın, “Kemer Belediye Başkanımız Sayın Necati Topaloğlu'nun talimatları ile Tekirova Deniz Kafe'mizi kısa sürede tamamlayarak bayram öncesine yetiştirdik. Tekirova Deniz Kafe'mize de Kemer Deniz Kafe'nin lezzetini taşıdık. Vatandaşlarımız Kemer'de olduğu gibi burada da uygun fiyata yiyecek ve içeceklerden istifade edecek. Aynı zamanda uygun fiyatlarla halk plajımızdan şezlong kiralayarak soyunma kabinleri ve duşlardan yararlanabilecekler” dedi.

Tekirova Deniz Kafe, Tekirova'nın gözdesi üç adalar manzarasında denizin keyfini çıkarmak isteyenleri bekliyor.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi