Tekirova’nın dere sorunu bitiyor

Kış aylarında Tekirova'da yaşayan vatandaşların korkulu rüyası haline gelen ve büyük bir mağduriyet yaratan Cumayeri deresi ıslah çalışmaları Kasım ayının ikinci haftası tamamlanıyor.


Tekirova mahallesinde kış aylarında uzun süre devam eden yağışların ardından taşkınlık yapan ve vatandaşların korkulu rüyası haline gelen Cumayeri deresi dere ıslah çalışmalarında sona gelindi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Tekirova Mahalle sorumlusu Adem Barış'la birlikte Cumayeri deresinde Kemer Belediyesi ekiplerinin sürdürdüğü çalışmaları yerinde inceledi.

Tekirova'nın kanayan yaralarından biri haline gelen derede, kış öncesi yapılan dere ıslah çalışmasının önemine işaret eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, vatandaşlar için önemli bir sorun haline gelen derede ıslah çalışmalarının kasım ayının ikinci haftasında sona ereceğini ve bundan böyle kış aylarında yaşanan dere taşkınlarının son bulacağını ifade etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi