TOUR OF ANTALYA KEMER – ANTALYA ETABI TAMAMLANDI

Tour of Antalya'nın en uzun etabı olan 183.3 kilometrelik Kemer-Antalya'yı Corratec takımından Dusan Rajovic 4.35.10 ile kazandı.
Kemer Saat Kulesi'nden Kemer Kaymakamı Yücel Gemici'nin damalı bayrağı sallamasıyla başlayan yarış, zorlu mücadelelere sahne oldu.
Start alanında Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, Gençlik Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Barut Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Barut ve protokol üyeleri de hazır bulundu.
Yarışın ikinci etabını Corratec takımından Dusan Rajovic, 4.35.10 ile etabın birinciliğini kazandı. Rajovic, aynı zamanda Genel Ferdi Klasman'ın da birincisi oldu.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Antalya Cumhuriyet Meydanında yapılan ödül törenine katıldı.
Ödül töreni sonrası konuşan Başkan Topaloğlu, Tour Of Antalya'nın Kemer etabının sabah saatlerinde startını verdiklerini anlatarak, “Organizasyon Kemer turizmine de büyük katkı sağlıyor. Kemer'e yarışmak için gelen sporcular Kemer'in tüm güzelliklerini de görmüş oluyor. Kemer Belediyesi olarak biz de organizasyona tüm desteğimizi verdik. Spor turizmini 12 aya yaymak için tüm projelerimizi hayata geçiriyoruz. Kemer Belediyesi olarak ilçemizi en iyi şekilde tanıtmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.
Başkan Topaloğlu daha sonra yarışın ikinci etabında dereceye giren sporculara ödüllerini verdi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi