TÜRKİYE’DE İLKLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYORUZ

Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu, Türkiye'de ilklere imza atmaya devam ediyor.

Daha önce eğitimin olmadığı hiçbir yerde başarının asla sağlanamayacağını defaatle dile getiren Başkanımız Topaloğlu, eğitime bir hizmet daha kazandırıyor.

Başkanımız Topaloğlu, daha önce gazino olarak da kullanılan Ahmet Erkal Spor Tesislerindeki binayı eğitim yuvasına dönüştürerek Ahmet Erkal Destek Eğitim Merkezi adı altında öğrencilere kazandırmıştı.

Üniversiteye hazırlanan öğrencilerin geleceklerine yön verebilmeleri adına var gücüyle çalışan Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Destek Eğitim Merkezi'nde üniversiteye hazırlanan öğrencilere destek vermek üzere 11 öğretmenle bir araya geldi.

Öğretmenler, Türk Dili ve Edebiyatı, Kimya, Biyoloji, Coğrafya, Tarih, Matematik ve Rehberlik dahil tüm branşlarda öğrencilere destek olacaklar.

Öğrenciler ve eğitim için artık adım atmak yerine koşmaya başlayan Başkanımız Necati Topaloğlu, eğitime kazandırdığı merkezde öğrenciler için yaptıklarıyla da Türkiye'de bir ilke daha imza atmış oldu.

Öğrencilerin ışık dolu yarınları için elinden gelen bütün çabayı gösteren Başkanımız Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, “Eğitimin olmadığı bir yerde başarı yakalanamaz. Ahmet Erkal Spor Tesislerindeki binayı biz eğitim yuvasına dönüştürdük. Lise son sınıf öğrencilerini üniversiteye hazırlanmaları için öğretmen arkadaşlarla görüştük. Tüm branşlarda öğrencilerimize destek verecekler. Bu çocuklara vatana ve millete iyi bir evlat olmaları için elimizden gelen desteği vereceğiz. Eğitime bir hizmet kazandırdığımız için ben çok mutluyum. Eğitim varsa gelecek var.”

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi