UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE DERNEĞİ ANTALYA ŞUBE BAŞKANI MENTEŞE KEMER BELEDİYESİNDE

Uyuşturucu ile Mücadele Derneği Antalya Şube Başkanı Gürsel Menteşe, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti.
Menteşe, ziyarette yaptığı konuşmasında, uyuşturucu ile mücadele ederek gençleri topluma kazandırmayı amaçladıklarını söyledi.
Daha önce uyuşturucu ile ilgili olarak Kemer'de araştırma yaptıklarını belirten Menteşe, “Kemer'deki araştırmalarımızı tamamlayarak elde ettiğimiz verileri ve fotoğrafları güvenlik güçleriyle paylaştık. Gençlerimizi bu illetten kurtarmak istiyoruz. Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu'ndan da destek istedik.” dedi.
Menteşe, dernek olarak Kemer'de temsilcilik açmak istediklerini ve açmayı planladıkları temsilcilik için Başkan Topaloğlu'ndan büro veya ofis desteği istediklerini kaydetti.
Başkan Topaloğlu ise gençleri uyuşturucu bataklığından kurtarmak için her türlü projeye imza atacaklarının altını çizerek, “Dernek başkanımız Gürsel Menteşe'ye değerli çalışmaları için teşekkür ediyorum. Gençlerimizi bu bataklıktan kurtarıp topluma kazandırmalıyız. Belediye olarak da buna sonuna kadar destek vereceğiz. Bizden büro desteği istediler. Olumlu karşıladık. Emniyet ve jandarma güçleriyle ve derneğimizle koordineli olarak çalışacağız.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi