VATANDAŞA HİZMET AŞKIYLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

BAŞKAN TOPALOĞLU:
“VATANDAŞA HİZMET AŞKIYLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ.”

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, belediye hizmet alanında birim müdürleri ile istişarede bulundu.
Kemer Belediyesi Arslanbucak Hizmet Alanında birim müdürleri ile bir araya gelen Başkan Topaloğlu'na belediye başkan yardımcısı Baki Yalın da eşlik etti.
Başkan Topaloğlu, hizmet alanında bulunan belediye park ve bahçeler müdürlüğü, temizlik işleri müdürlüğü, fen işleri müdürlüğü ve belediye hayvan barındırma tedavi ve rehabilitasyon merkezinde çalışmalar hakkında bilgi aldı.
BAŞKANDAN VETERİNER HEKİM UZUN'A TEŞEKKÜR
Dün Göynük mahallesinde bir otele ait lojmanda çıkan yangından kurtarılan kedinin sağlık durumu hakkında bilgi de alan Başkan Topaloğlu, gayretlerinden dolayı veteriner hekim Uzun'a teşekkür etti.
Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, “Kemer Belediyesi olarak vatandaşlarımıza hizmet için her zaman hazırız. Belediyemize ait hizmet alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldık. Vatandaşa hizmet aşkıyla çalışmaya devam ediyoruz. Ayrıca dün Göynük Mahallesinde çıkan lojman yangınında bir kediyi kurtaran itfaiye ekiplerine de teşekkür ediyorum. Belediyemiz veteriner hekimi Fevzi Uzun şu anda bu kedinin tedavisini yapıyor. Genel sağlık durumunun iyi olduğunu öğrendik. Sokak hayvanlarına sahip çıkmaya devam edeceğiz.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi