YENİ BETON SANTRALİNDE SONA DOĞRU

Yapımı devam eden Kemer Belediyesi Beton Santralinde çalışmalar son hızıyla devam ediyor.
Kuzdere Mahallesi Kader Buse Acar Caddesi üzerindeki beton santrali ve kilitli taş üretim fabrikasının yapım çalışmaları tamamlanmak üzere.

Bin 400 metrekare kapalı alan içerisinde 2 idari ofis, yemekhane, tuvalet, duş ve soyunma odaları bulunan beton blok ve parke taşı üretim tesisinin çevre düzenlemesi ile yağmur suyu drenaj hattı çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından Kuzdere Mahallesinde bulunan mevcut tesisin, tamamının yeni alana taşınacağı ve kapasitesinin artırılacağı bildirildi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Beton santralinin yeni yerine taşınması için başlattığımız çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Artık sona doğru geliyoruz. Mevcut yerdeki tesisimizi yeni yerine taşıyacağız ve buranın kapasitesi daha fazla olacak. Bu sayede halkımıza daha hızlı ve verimli bir hizmet sağlamayı amaçlıyoruz. Mevcut yerdeki tesis gürültü kirliliği oluşturuyordu. Vatandaşlarımızın bu konudaki rahatsızlığını da ortadan kaldırmış olacağız.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi