ABB BAŞKANI BÖCEK: “KEMER BELEDİYE BAŞKANIMIZ NECATİ TOPALOĞLU İLE İYİ BİR İŞ BİRLİĞİ İÇERİSİNDEYİZ.”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kemer'de yapımına başlanılan merkez pazar yerindeki çalışmaları değerlendirdi.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile iş birliği içerisinde kapalı pazar yerinde temelin atıldığını anlatan Böcek, Kemer Belediyesinin her anlamda kendilerine destek olduğunu belirtti.
Böcek, Kemer'in bir turizm ilçesi olarak için son derece önemli bir yer olduğunu ifade ederek, “Kentler her zaman meydanları ile anılır. Kemer Cumhuriyet Meydanını tamamladık. Yeşil alanlar ve orta refüjlerde bakımları ve alt yapı çalışmalarını yaptık. Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu ile iş birliği içerisinde Kemer merkez pazarında çalışmalarımıza başladık. Vatandaşımızın yağmur ve çamurdan kurtulacağı kapalı pazar yerimizde çalışmalar devam ediyor. En kısa zamanda da açılışını hep birlikte gerçekleştireceğiz.” dedi.
- Arslanbucak kapalı pazar yeri çok güzel olmuş
Kemer Belediyesinin halka kazandırdığı Arslanbucak kapalı pazar yeri ile ilgili görüşlerini de aktaran Böcek, şunları kaydetti:
“Arslanbucak kapalı pazar yerinde yapılan bir mevlite katıldım. Çok amaçlı ve güzel görünüyor. Biz de geçmişte Konyaaltı İlçesinde gereken her şeyi yapmıştık. Şimdi Necati Başkan da gerekli çalışmalarını yapmış ve çok güzel bir pazar yerini halka kazandırmış. Emeklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.”
Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca ise Kemer'deki gelişmelerin mutluluk verici olduğunu dile getirdi.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun başarılarının devamını dileyen POYD Başkanı Atmaca, “Kemer'de yapılan hizmetler müthiş. Kemer Belediyesinin yaptığı çalışmaları gün gün takip ediyorum. Kemer'de olmasam bile benim için Bodrum kadar özel ve kıymetli bir yer. Başkanımız Necati Topaloğlu'nun yaptığı çalışmalarla gurur duyuyorum.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi