KEMER BELEDİYESİ BELDİBİ MAHALLESİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Kemer Belediyesi, Beldibi Mahallesinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Kemer'in birçok yerli ve yabancı misafiri ağırlayan Beldibi Mahallesinde çalışmaları hızlandıran Kemer Belediyesi ekipleri, sahile inen yollarda yol, kaldırım ve aydınlatma çalışmalarına devam ediyor.

Beldibi Mahallesi Muhtarı Bayram Ali Talih, mahalleye yaptığı katkılardan dolayı Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na teşekkür etti.

Belediye Başkanı Topaloğlu ile sık sık bir araya geldiklerini ifade eden Talih, “Mahallemizin sorunlarını ve isteklerini kendisine iletiyoruz. En büyük sorunumuz olan imar planlarının yürürlüğe girmesi ile mahallemizde daha yoğun bir çalışma olacağı ortada. Ancak imar sonuçlanana kadar, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun da destekleri ile belediye ekipleri yoğun bir çalışma içinde. Sahillere inen yollarımızda, ışıklandırma ve kaldırım çalışmasına başladık. Hızla devam ediyor. Başkanımız Necati Topaloğlu'na çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi