KEMER’DE YAZ DEVAM EDİYOR

Kemer'de güneşli havayı fırsat bilen yerli ve yabancı misafirler sahillerde yoğunluk oluşturdu.
Yurdun birçok bölgesinde soğuk havalar etkisini hissettirmeye başlarken, Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer'de sahillerde yoğunluk yaşanıyor.
Kasım ayına gelinmesine rağmen yerli ve yabancı misafirler, güneşli havanın tadını denize girerek çıkarıyor.
Hava sıcaklığının ve deniz suyu sıcaklığının 24 derece ölçüldüğü Kemer'de bazı turistler sahillerde gezdi, bazıları plajda güneşlendi, bazıları da denize girdi.
- Turistler Kemer ve havasından çok memnun
Kemer'de tatil yapan Atıl Tortumlu, 2 Kasım'da bile denize girebildiği için mutlu olduğunu söyledi.
Kemer'i adeta “cennet” olarak tarif eden Tortumlu, “Kemer'de bu mevsimde denize girmek ve güneşlenmek mucize olsa gerek. Kemer harika bir yer. Herkesin buraya gelmesini tavsiye ederim.” dedi.
Ukrayna'dan tatile gelen Andrii Belayev de daha önce Türkiye'ye 3 defa geldiğini ancak Kemer'e ilk defa geldiğini kaydetti.
Kemer'i çok beğendiğini ifade eden Belayev, Kemer'i daha önce bulunduğu yerlerden daha çok sevdiğini ve tekrar gelmek istediğini belirtti.
Ukrayna'dan gelen Natalia Bolkova da Kemer'e ilk defa geldiğini ancak güneşine ve denizine hayran kaldığını ve tekrar geleceğini dile getirdi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi