MANAVGAT’IN YANINDAYIZ!

Manavgat'ta çıkan orman yangını sonucunda mağduriyet yaşanan bölgeye ulaştırılması için Kemer Belediyesi tarafından hazırlanan yardım malzemelerini taşıyan araçlar yola çıktı.

Kemer Belediyesi, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların getirdiği gıda, su, ayran, giysi, maske, ilaç, çocuk bezi, meyve suyu, ayran gibi ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu araçlar, belediye önünde dualar eşliğinde Manavgat'a gitmek üzere yola çıktı. Belediye önünde yapılan uğurlamaya, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Vekili Emrah Ayhan, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, belediye meclis üyeleri Hasan Ali Acar, Ferhan Fidan, birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Manavgat'a geçmiş olsun dileklerini iletirken yardım eden tüm vatandaşlara ve yabancı misafirlere teşekkür ederek, bir daha böyle acılar yaşanmaması temennilerinde bulundu ve bölgemiz için de tüm halkımızın dikkatli ve uyanık olmasını istedi.

Öte yandan Kemer'de yaşayan sosyal medya fenomeni Rus Kovvalski Polina'da kendi sosyal medya hesaplarından düzenlediği bir kampanya ile Manavgat'a yardım eli uzattı.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi