YENİ BETON FABRİKASI ÜRETİME GEÇTİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Kuzdere Mahallesi Kader Buse Acar Caddesi üzerindeki yeni yerine taşınan ve üretime geçen beton fabrikasında ilk üretimi başlattı.
Yaklaşık 8 bin metrekare alan üzerinde bin 400 metrekarelik bina inşaatının ardından tesiste saatte 60 metreküp beton üretimi ve günlük maksimum bin metrekareye kadar kilitli taş üretimi yapılacak.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kuzdere Mahallesindeki eski yerinden yeni yerine taşınan beton fabrikasının üretime geçtiğini söyledi.
Fabrikanın eski yerinin yerleşim alanları içerisinde yer almasından dolayı vatandaşların gürültü rahatsızlığını olduğunu hatırlatan Belediye Başkanı Topaloğlu, “Beton fabrikasını yerleşim alanı olmayan yere taşıdık. Binanın tamamlanmasının ardından makinelerimizi monte ettik. Kısa zaman içerisinde tüm çalışmalarımızı tamamladık ve üretime geçtik.” dedi.
Başkan Topaloğlu, seçim zamanında Kuzdere Mahallesinde bulunan mevcut beton santralinin taşınacağını söylediklerini ve sözlerini yeri getirdiklerini ifade ederek, Kemer'e hayırlı olması temennisinde bulundu.
Beton fabrikasının daha kaliteli, verimli ve hızlı bir hizmet vereceğinin altını çizen Başkan Topaloğlu, fabrikanın günlük yaklaşık 800 metrekare taş üretebileceğini sözlerine ekledi.
Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdür Vekili Aziz Balaman ise fabrikada 2 tane taş basma robotu olduğunu belirterek, Kemer halkına en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçladıklarını kaydetti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi